$39.47 €42.18
weather +12 Київ

"Динамо" виграло у "Ференцвароша" і навесні зіграє в Лізі Європи

"Динамо" виграло у "Ференцвароша" і навесні зіграє в Лізі Європи Українська команда (її гравці в білій формі) забила у другому таймі
У вирішальному матчі за право продовжити боротьбу за футбольний єврокубок київське "Динамо" обіграло угорський "Ференцварош" із мінімальним рахунком.

8 грудня київське "Динамо" пробилося в Лігу Європи УЄФА, обігравши в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Ференцварош" з Угорщини, який тренує колишній динамівець Сергій Ребров. Про це повідомив сайт УЄФА.

Команди проводили в Києві матч, від результату якого залежало, хто з них продовжить боротьбу у весняній частині другого за значенням європейського клубного турніру.

У першому таймі команди грали дуже обережно і майже не створювали небезпечних моментів біля воріт суперника. А в другому єдиний в поєдинку м'яч забив гравець "Динамо" Денис Попов – це сталося на 60-й хвилині.

Підсумковий результат – 1:0 на користь "Динамо". Українська команда з чотирма очками посіла третє місце у квартеті G. Навесні кияни зіграють в 1/16 Ліги Європи.

9 грудня свій останній матч групового етапу Ліги чемпіонів зіграє донецький "Шахтар", його суперником стане "Інтер" із Мілана, поєдинок відбудеться в Італії. Українська команда може за його підсумками залишитися в Лізі чемпіонів, продовжити боротьбу в Лізі Європи або посісти останнє місце у групі, залишившись без євровесни.

Домашній поєдинок "Шахтар" зіграв з "Інтером" унічию 0:0.