$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Динамо" вибило "Фенербахче" з Ліги чемпіонів завдяки голу в додатковий час

"Динамо" вибило "Фенербахче" з Ліги чемпіонів завдяки голу в додатковий час "Динамо" продовжує участь у Лізі чемпіонів, попереду – "Штурм"
Київське "Динамо" пройшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, перемігши у матчі-відповіді турецький "Фенербахче" у додатковий час із рахунком 2:1, повідомляє 27 липня офіційний сайт столичного клубу.

Після нічиєї в першому матчі (0:0) "біло-сині" здобули перемогу в екстратаймі матчу-відповіді у Стамбулі завдяки голу Караваєва на 114-й хвилині.

"Фенербахче" на 54-й хвилині залишився у меншості, і вже за три хвилини гості зусиллями Віталія Буяльського вийшли вперед. На 70-й хвилині турки здобули шанс зрівняти рахунок, проте Валенсія з пенальті не зміг переграти Георгія Бущана.

На 89-й хвилині Аттіла Салаї таки встановив у поєдинку рівновагу – 1:1 – і перевів матч до екстратайму, в якому доля усміхнулася динамівцям.

Суперник киян у третьому кваліфікаційному раунді вже відомий. Це віцечемпіон Австрії минулого сезону "Штурм" із Граца.

Перший матч відбудеться 23 серпня і буде номінально домашнім для київської команди (як і домашня зустріч із "Фенербахче", імовірно, він відбудеться в польському Лодзі), поєдинок-відповідь призначено на 9 серпня у Граці.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну змагання української футбольної Прем'єр-ліги було завершено достроково. Турнірну таблицю ліги сезону 2021/2022 було одностайним рішенням клубів УПЛ, яке підтвердила Українська асоціація футболу, зафіксовано станом на 24 лютого 2022 року, нагородження призерів не проводили.

Перше місце залишилося за "Шахтарем", динамівці фінішували другими, на третьому місці – СК "Дніпро-1". Дніпряни стартують у Лізі Європи, гірники та "Динамо" – у Лізі чемпіонів, до того ж "Шахтар" починає одразу з групового етапу.

Луганська "Зоря" та "Ворскла" (Полтава), які посіли в чемпіонаті УПЛ четверте та п'яте місця відповідно, зіграють у Лізі конференцій.