$39.58 €42.26
weather +10 Київ

"Динамо" програло "Бенфіці" у першому матчі за вихід у групу Ліги чемпіонів photo icon

"Динамо" програло "Бенфіці" у першому матчі за вихід у групу Ліги чемпіонів "Динамо" не знайшло аргументів проти "Бенфіки" у плей-оф Ліги чемпіонів
Київське "Динамо" 17 серпня в домашньому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів програло португальській "Бенфіці" 0:2 та погіршило свої шанси на потрапляння до групового етапу, повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

Уже на 10-й хвилині поєдинку, який відбувався на номінально домашньому для "Динамо" стадіоні у польській Лодзі, Жілберто вивів "Бенфіку" вперед ударом у "дев'ятку". Георгій Бущан дістався м'яча кінчиками пальців, але врятувати киян не зміг.

У першому таймі віцечемпіон України створив два моменти зусиллями Віктора Циганкова. На 11-й хвилині динамівець пробив із правого кута штрафного майданчика, але Одіссеас Влаходімос зреагував на цей потужний удар.

Потім на 34-й хвилині Циганков зробив ривок із м'ячем і цілився у лівий кут, але м'яч на кілька сантиметрів розминувся з воротами.

За три хвилини "Бенфіка" подвоїла рахунок: Давид Нерес перехопив невдалу передачу Циганкова, обіграв Дениса Попова і залишив м'яч для Гонсалу Рамуша, який легко пробив Бущана.

У другому таймі команди голів не забивали.

Поєдинок-відповідь відбудеться в Лісабоні 23 серпня (початок о 22.00 за київським часом). Переможець двоматчевої дуелі виступатиме у груповому турнірі Ліги чемпіонів, команда, яка програє, опуститься у Лігу Європи.

У попередніх кваліфікаційних раундах Ліги чемпіонів "Динамо" виграло в турецького "Фенербахче" та австрійського "Штурму".

У зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну змагання української футбольної Прем'єр-ліги було завершено достроково. Турнірна таблиця ліги сезону 2021/2022 була одностайним рішенням клубів УПЛ, яке підтвердила Українська асоціація футболу, зафіксована станом на 24 лютого 2022 року, нагородження призерів не проводили.

Перше місце залишилося за "Шахтарем", динамівці фінішували другими, на третьому місці – СК "Дніпро-1". Дніпряни стартують у Лізі Європи, гірники та "Динамо" – у Лізі чемпіонів, до того ж "Шахтар" починає одразу з групового етапу.

Луганська "Зоря" і "Ворскла" (Полтава), які посіли у чемпіонаті УПЛ четверте та п'яте місця відповідно, стартували у Лізі конференцій. "Ворскла" вже покинула турнір.