$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Динамо" не вдалося пробитися у груповий етап Ліги чемпіонів

"Динамо" не вдалося пробитися у груповий етап Ліги чемпіонів Матч відбувався у Лісабоні

23 серпня у столиці Португалії Лісабоні київський футбольний клуб "Динамо" програв матч-відповідь раунду плей-оф Ліги чемпіонів місцевому клубу "Бенфіка". Про це повідомляє сайт УЄФА.

Перший поєдинок цієї стадії "Динамо" програло в польському місті Лодзь із рахунком 0:2, і для продовження боротьби в Лізі чемпіонів киянам потрібно було вигравати з різницею у три м'ячі або розраховувати на пенальті, вигравши з різницею у два м'ячі.

У Лісабоні "Бенфіка" відкрила рахунок на 27-й хвилині, відзначився Отаменді.

До перерви забивали також гравці португальського клубу Рафа Сілва (40-ва хвилина) та Давид Нерес (42-га хвилина).

Матч так і завершився з рахунком 3:0 на користь господарів стадіону.

Підсумковий результат також на користь "Бенфіки" – 5:0.

"Динамо" так і не вдалося жодного разу "пробити" воротаря португальської команди.

У попередніх кваліфікаційних раундах Ліги чемпіонів "Динамо" пройшло турецький "Фенербахче" та австрійський "Штурм".

Київський клуб і далі гратиме в Лізі Європи. У цьому турнірі продовжує боротьбу український клуб "Дніпро-1".