$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Із групи H у плей-оф вийшли Португалія та Південна Корея

Чемпіонат світу з футболу. Із групи H у плей-оф вийшли Португалія та Південна Корея Південнокорейським футболістам (у червоних футболках) вдалося виграти у Португалії
2 грудня у Катарі відбулися матчі останнього туру групового турніру чемпіонату світу з футболу у групі H, їхні результати повідомив сайт ФІФА.

У Досі грали збірні Південної Кореї і Португалії.

Європейці забили вже на п'ятій хвилині (Рікардо Орта), проте до перерви, на 27-й хвилині, корейський футболіст Кім Енгвон зрівняв рахунок. У компенсований час поєдинку кореєць Хван Хі Чхан забив португальцям ще один м'яч, завдяки якому Південна Корея перемогла 2:1.

У паралельному матчі, який проводили у Аль-Вакрі, грали Гана та Уругвай. Південноамериканець Джорджіан Де Арраскаета забив на 26-й і 32-й хвилинах.

Підсумок поєдинку – 2:0 на користь Уругваю.

Переможцем квартету стали португальці, в них шість очок. У плей-оф чемпіонату світу вони вийшли разом із корейцями, що посіли друге місце (чотири очки). Чотири очки набрала і збірна Уругваю, однак у неї виявилося менше забитих м'ячів.

Скріншот: fifa.com Скріншот: fifa.com

Фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року проводять у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.

Чинним чемпіоном світу є Франція.

Уже відомі шість пар 1/8 фіналу: Англія – Сенегал, США – Нідерланди, Франція – Польща, Австралія – Аргентина, Марокко – Іспанія, Хорватія – Японія.