$39.22 €42.36
weather +14 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Із групи А в плей-оф вийшли Нідерланди й Сенегал

Чемпіонат світу з футболу. Із групи А в плей-оф вийшли Нідерланди й Сенегал Нідерланди стали переможцями групи А
29 листопада в Катарі відбулися матчі останнього туру чемпіонату світу з футболу в групі А, їхні результати повідомив сайт ФІФА.

В Аль-Хорі грали збірні Нідерландів і Катару. Європейська збірна забила на 26-й хвилині (відзначився Коді Гакпо) і 50-й (Френкі де Йонг).

Збірна Катару не змогла забити і програла свій третій матч на домашньому турнірі з рахунком 0:2.

Паралельно проводили матч в Ер-Раяні між збірними Еквадору й Сенегалу. На 44-й хвилині сенегалець Ісмаїла Сарр реалізував пенальті. На 68-й хвилині Феліпе Кайседо зрівняв рахунок, але сенегальці знову вийшли вперед за дві хвилини (забив Каліду Кулібалі).

Поєдинок так і завершився з рахунком 2:1 на користь Сенегалу.

Переможцем квартету стала збірна Нідерландів, у неї сім очок. Вона вийшла у плей-оф чемпіонату світу разом із сенегальцями, які посіли друге місце (у них шість очок).

Скріншот: fifa.com Скріншот: fifa.com

Фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року проводять у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.