$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Нідерланди виграли у Сенегалу, а США зіграли внічию з Уельсом

Чемпіонат світу з футболу. Нідерланди виграли у Сенегалу, а США зіграли внічию з Уельсом Фінальна частина чемпіонату світу з футболу розпочалася 20 листопада
21 листопада у Катарі відбулося ще два матчі чемпіонату світу з футболу, в яких грали збірна Сенегалу проти збірної Нідерландів і збірна США проти збірної Уельсу. Їхні результати повідомив сайт ФІФА.

Матч групи А між Нідерландами та Сенегалом проводили в Досі.

Тривалий час команди не могли забити, розв'язка настала вже наприкінці поєдинку. На 84-й хвилині м'яч у ворота сенегальської збірної забив Коді Гакпо, а на дев'ятій компенсованій хвилині поєдинку – його земляк Деві Классен.

Нідерланди перемогли 2:0 і разом з Еквадором, який із таким самим рахунком обіграв Катар, очолили турнірну таблицю групи А.

Матч групи B між США та Уельсом відбувався в Ар-Раяні і завершився внічию 1:1. На 36-й хвилині забив американець Тімоті Веа, а на 82-й хвилині рахунок із пенальті зрівняв Гаррет Бейл з Уельсу. Сам Бейл пенальті і заробив.

У цьому квартеті після першого туру лідерство захопила Англія, яка розгромила Іран із рахунком 6:2.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.

Чинним чемпіоном світу є збірна Франції.