$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Британський тренер розповів, чому футбольна збірна України сильніша за Росію

Британський тренер розповів, чому футбольна збірна України сильніша за Росію Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро 2020 року, зазначив Реднапп
Збірна України, яка вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу 2020, сильніша за команду Росії, яка завершила свої виступи ще на стадії групового етапу турніру. Таку думку в інтерв'ю російському виданню "Спорт-Экспресс", опублікованому 1 липня, висловив екстренер англійських клубів "Тоттенгем" і "Вест Гем" Гаррі Реднапп.

Кореспондент видання запитав у футбольного фахівця, яка збірна, на його думку, зараз сильніша, України чи Росії.

Реднапп відповів, що "не хоче нікого засмучувати" – "якщо скажу, що Росія краща, то засмутяться українці, якщо скажу, що Україна – засмутяться росіяни".

Але "Україна досі бореться за перемогу, вона – у чвертьфіналі" Євро 2020 року, а "Росія вилетіла після групового етапу", зазначив футбольний фахівець.

За словами Реднаппа, "якщо йти за цією логікою, то збірна України краща".

Водночас у чвертьфінальному поєдинку Євро 2020 проти України Реднапп вважає фаворитом збірну Англії. На його думку, "в Англії гравці набагато кращі" й "зараз на підйомі".

Може, якщо проти Англії зіграє головний тренер збірної Андрій Шевченко, то в України з'являться шанси на півфінал, пожартував Реднапп.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи і вийшла в плей-оф турніру.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. У процесі матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 із рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та посіла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

Збірна України зіграє проти команди Англії 3 липня в Римі (Італія). Матч відбудеться о 22.00 на стадіоні "Олімпіко", повідомляють на сайті УЄФА.

На Євро 2020 збірна Росії перемогла в матчі проти Фінляндії (1:0) і двічі суттєво програла – Бельгії (0:3) і Данії (1:4). Як підсумок, команда фінішувала на останньому місці квартету В, здобувши три очки у трьох поєдинках. За словами капітана збірної РФ Артема Дзюби, команда "сама собі привозила голи протягом турніру". "Любимо собі пригоди на дупу. Сьогодні обкакалися", – пояснив поразку Данії Дзюба.