$39.22 €42.36
weather +9 Київ

Автор переможного голу збірної України у ворота Швеції Довбик побив рекорд Платіні, який тримався з 1984 року

Гол у ворота Швеції став дебютним для Довбика (праворуч) у складі збірної України

24-річний нападник збірної України з футболу Артем Довбик увійшов у історію чемпіонатів Європи, він забив найпізніший переможний м'яч на турнірах. Про це інформує статистичний портал Opta у Twitter.

У матчі 1/8 фіналу Євро 2020 проти команди Швеції український форвард відзначився у воротах суперника на 120-й хвилині і 37-й секунді поєдинку. Отже, Довбик побив рекорд французького нападника Мішеля Платіні, який тримався з 1984 року.

У матчі Франції проти Португалії Платіні забив м'яч на 118-й хвилині 53-й секунді.

Дебютний гол Довбика за збірну України став також другим найпізнішим забитим м'ячем на чемпіонатах Європи: пізніше за Довбика в матчі проти Хорватії на Євро 2008 відзначився гравець збірної Туреччини Семіх Шентюрк (121 '01'').

В 1/8 фіналу Євро 2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал турніру. 3 липня в Римі (Італія) команда тренера Андрія Шевченка зіграє проти збірної Англії. Матч відбудеться о 22.00 на стадіоні "Олімпіко".

Гравець футбольного клубу української Прем'єр-ліги (УПЛ) "Дніпро-1" Довбик – наймолодший автор забитого гола в історії збірної України на чемпіонатах Європи. В останньому сезоні УПЛ форвард зіграв 24 поєдинки, відзначившись шість разів у воротах суперників, повідомляють на сайті ліги.