$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Англія розгромила збірну України у чвертьфіналі Євро 2020

Англія розгромила збірну України у чвертьфіналі Євро 2020 Україна вперше грала у плей-оф чемпіонату Європи і дійшла до чвертьфіналу
Національна збірна України у чвертьфіналі чемпіонату Європи 2020 року зазнала розгромної поразки від збірної Англії, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Гра завершилася з рахунком 4:0 на користь англійців. Дубль зробив капітан збірної Англії Гаррі Кейн (він забив на четвертій хвилині першого та другого таймів), також на початку другого тайму забив Гаррі Магвайр (46-та хвилина). Джордан Гендерсон встановив остаточний рахунок в поєдинку на 63-й хвилині.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Огляд найкращих моментів першого тайму матчу Україна – Англія. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Три із чотирьох голів англійці забили головою після розіграшів стандартів.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Магвайра. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Другий гол Кейна. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Гол Гендерсона. Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Детальніше про перебіг матчу Україна – Англія можна прочитати в текстовій онлайн-трансляції видання "ГОРДОН".

У півфіналі Євро збірна Англії зіграє проти Данії, яка сьогодні обіграла збірну Чехії. Гра відбудеться 7 липня.

В іншому півфіналі зустрінуться Іспанія та Італія (цей матч відбудеться 6 липня).

Виступ на чемпіонаті Європи 2020 року став найкращим в історії для національної збірної України: уперше команда вийшла з групи і дійшла до стадії чвертьфіналу (на домашньому Євро 2012 року, а також на ЧЄ 2016 Україна не подолала групового етапу).