$39.60 €42.27
weather +6 Київ

Жіноча збірна України посіла четверте місце в естафеті на Кубку світу з біатлону

Жіноча збірна України посіла четверте місце в естафеті на Кубку світу з біатлону Українські біатлоністки використали вісім додаткових патронів

Жіноча збірна України відстала від переможця гонки, збірної Норвегії, на 1 хвилину і 9 секунд.

Збірна України з біатлону посіла четверте місце в жіночій естафеті на другому етапі Кубка світу, який відбувається в австрійському Гохфільцені, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Перше місце посіла збірна Норвегії, друге – Росія, бронзову нагороду виборола збірна Швейцарії.

Україна відстала від лідера на 1 хвилину і 9,2 секунди. Українські спортсменки не бігли штрафних кіл і витратили вісім додаткових патронів.

Збірну України представляли Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Юлія Джима і Олена Підгрушна.

15 грудня відбудеться жіноча гонка переслідування, в якій візьмуть участь чотири українки, які сьогодні бігли естафету.