$39.22 €42.36

Збірна України з мініфутболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу

Збірна України з мініфутболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу Збірна України з мініфутболу увійшла до вісімки найкращих у світі

В 1/8 фіналу чемпіонату світу з мініфутболу збірна України розгромила Гану з рахунком 8:0.

Збірна України з мініфутболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу, який відбувається в австралійському місті Перт, повідомляє офіційний сайт турніру.

В 1/8 турніру українська команда перемогла збірну Гани з рахунком 8:0. За збірну України голи забивали: Віктор Цой, Віталій Харченко (2), Євген Андрієнко, Андрій Хомин (3) і Євгеній Заєць.

У чвертьфіналі турніру збірна України зустрінеться з Угорщиною, яка в 1/8 фіналу розгромила Колумбію з рахунком 22:0. Поєдинок заплановано на 9 жовтня.

Це третій в історії чемпіонат світу з мініфутболу. Раніше турнір відбувався 2017-го і 2015 року. Переможцями ставали збірні Чехії та США відповідно. Україна вперше бере участь у турнірі.