$39.58 €42.26

Збірна України з мініфутболу програла у чвертьфіналі чемпіонату світу

Збірна України з мініфутболу програла у чвертьфіналі чемпіонату світу Збірна України з мініфутболу увійшла до вісімки найкращих у світі

В 1/4 фіналу чемпіонату світу з мініфутболу збірна України поступилась Угорщині з рахунком 0:3.

Збірна України з мініфутболу покинула чемпіонат світу, який відбувається в австралійському місті Перт, на стадії чвертьфіналу, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У чвертьфіналі турніру українська команда програла збірній Угорщини з рахунком 0:3. Перший гол було забито в першій половині зустрічі, ще два українці пропустили після перерви.

На груповій стадії збірна України перемогла Ліван (3:0) і Нігерію (8:2), а також програла Румунії (1:3). В 1/8 фіналу українці розгромили Гану (8:0).

Угорщина в півфіналі турніру зустрінеться з переможцем пари Словаччина – Бразилія.

Це третій в історії чемпіонат світу з мініфутболу. Раніше турнір відбувався у 2017-му і 2015 році. Переможцями ставали збірні Чехії та США відповідно. Україна вперше бере участь у турнірі.

Чемпіонат світу з мініфутболу 2021 року відбудеться в Києві, столиця України в боротьбі за право приймати турнір обійшла Дакар.