$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Збірна України виграла золото чемпіонату Європи з біатлону у змішаній естафеті

Збірна України виграла золото чемпіонату Європи з біатлону у змішаній естафеті Підручний біг на заключному етапі

Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима і Дмитро Підручний випередили всіх суперників в естафеті на європейській першості в Білорусі.

Збірна України виборола золоті медалі у змішаній естафеті (2х6+2х7,5 км) на чемпіонаті Європи з біатлону, який триває в білоруських Раубичах. Про це повідомляє Biathlon.com.ua.

Українці виступали в найсильнішому складі: Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима і Дмитро Підручний.

На останній етап Підручний пішов лідером, боротьбу з ним вів Сергій Бочарников із Білорусі. На останньому рубежі стоячи український біатлоніст відстріляв без додаткових набоїв, а Бочарников пішов на штрафне коло.

У підсумку білоруси залишилися без медалей. Друге місце услід за українською командою посіла збірна Росії (+32,2 секунди), третім став норвезький квартет (+33,7 секунди).

26 лютого в чоловічому суперспринті Підручний був третім, Олена Підгрушна посіла друге місце у цьому виді змагань серед жінок.