$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Захопливий товариський матч". Нігерійська преса про матч збірних України та Нігерії

"Захопливий товариський матч". Нігерійська преса про матч збірних України та Нігерії Збірна України провела товариський матч проти Нігерії 10 вересня

Спортивні видання Нігерії відзначили гру півзахисника збірної України Олександра Зінченка у матчі проти нігерійської національної команди.

Нігерійські спортивні видання вважають товариський матч національних збірних України та Нігерії, який відбувся у Дніпрі 10 вересня, захопливим, але вказують на суддівські помилки, які, на їхню думку, вплинули на результат поєдинку.

На сайті Complete Sports новина про нічию між Україною та Нігерією вийшла із заголовком: "Блискучі "суперорли" провели в Україні захопливий товариський матч". Видання зазначає, що Самуель Калу "засліпив захист збірної України своєю майстерністю", а гол, забитий Алексом Івобі з пенальті, "змусив замовкнути вболівальників на "Дніпро-Арені".

Видання також похвалило Олександра Зінченка за "блискучий прохід", який привів до першого голу у ворота Нігерії, а гол Романа Яремчука називає спірним (більшість спортивних видань Нігерії, наприклад, Score Nigeria, Sporting Life, All Nigeria Soccer, указує, що Яремчук, найімовірніше, підіграв собі рукою).

Окрім того, пише сайт Brila, на 52-й хвилині гри арбітр мав призначити другий пенальті у ворота збірної України за порушення правил проти Калу. Водночас гол Зінченка видання називає везінням.

Футбольний портал Soccernet пише, що "в першому таймі збірна України не загрожувала воротам суперника, оскільки не могла зламати оборону Нігерії". Другий тайм "не справив гарного враження" на журналістів видання, оскільки командам "не вдалося створити гольових моментів". Збірна України, на думку автора статті, "контролювала м'яч, але не могла досягти своєї мети" (обидва голи Україна забила саме у другому таймі).

Нігерійська редакція сайта Goal.com за підсумками гри між Україною та Нігерією зробила кілька висновків:

• Зінченко – безцінний актив;
  • грати на утримання рахунку – не для збірної Нігерії;
  • Арібо – це золото;
  • Осімхен нарешті зіграв добре;
  • Узохо провів один із найкращих матчів за збірну Нігерії;
  • Івобі відіграв фантастично.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: football.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Товариський матч між збірною України та Нігерії закінчився нічиєю 2:2.

Поєдинок відбувався на "Дніпро-Арені". У Дніпрі національна збірна востаннє грала в жовтні 2009 року – тоді Україна в товариському матчі з рахунком 1:0 обіграла збірну Англії.

Наступний матч Україна зіграє 11 жовтня проти збірної Литви в межах сьомого туру кваліфікації до Євро 2020.