$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Віта Семеренко посіла восьме місце в гонці переслідування на Кубку світу, стартувавши 34-ю

Віта Семеренко посіла восьме місце в гонці переслідування на Кубку світу, стартувавши 34-ю Віта Семеренко закрила всі 20 мішеней без промахів

Українська біатлоністка Віта Семеренко відстала від переможниці гонки норвежки Тіріль Екгофф на 1 хвилину 13 секунд.

Українка Віта Семеренко 19 січня посіла восьме місце в гонці переслідування на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається в німецькому Рупольдінгу, повідомляє Biathlon.com.ua.

Українка вийшла на трасу 34-ю з відставанням в 1 хвилину і 50,5 секунди. Віта Семеренко жодного разу не промахнулася на чотирьох вогневих рубежах.

На фініші українка програла 1 хвилину 13 секунд переможниці гонки норвежці Тіріль Екгофф.

Друге місце в гонці переслідування посіла Пауліна Фіалкова зі Словаччини, третя – шведка Ганна Еберг.

Сестра Віти – Валентина Семеренко завершила гонку з одним промахом на 18-му місці. Ще одна українка, Юлія Джима, не дійшла до фінішу через погану стрільбу (сім промахів).