$39.22 €42.36

Валентина Семеренко посіла дев'яте місце у спринті Кубка світу з біатлону, Підгрушна – 12-та

Валентина Семеренко посіла дев'яте місце у спринті Кубка світу з біатлону, Підгрушна – 12-та Валентина Семеренко закінчила гонку без промахів

Українські біатлоністки Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Юлія Джима і Дар’я Блашко взяли участь у спринтерській гонці другого етапу Кубка світу з біатлону, який відбувається в австрійському Гохфільцені.

Українська біатлоністка Валентина Семеренко посіла дев'яте місце у жіночій спринтерській гонці на другому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається в австрійському Гохфільцені, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Валентина Семеренко не промахнулася на вогневих рубежах і відстала від переможниці – італійки Доротеї Вірер – на 34,7 секунди.

Друге місце посіла норвежка Інгрід Тандревольд, третє – росіянка Світлана Миронова.

Інша українка – Олена Підгрушна – з одним промахом фінішувала на 12-й позиції й відстала від Вірер на 45,7 секунди.

У перегонах узяли участь ще три українські біатлоністки: Віта Семеренко (52-ге місце), Юлія Джима (55-те місце), Дар'я Блашко (67-ме місце).

Біатлоністки, які посіли перші 60 місць у спринті, здобули право виступати в гонці переслідування, яка відбудеться 15 грудня. У цій дисципліні спортсменки стартують із таким самим відставанням від лідера, із яким фінішували у спринті.