$39.47 €42.18
weather +17 Київ

Український біатлоніст Ткаленко виборов срібло на Кубку IBU

Український біатлоніст Ткаленко виборов срібло на Кубку IBU Ткаленко не влучив в одну мішень на чотирьох вогневих рубежах

Біатлоніст Руслан Ткаленко з України на 54,3 секунди відстав від переможця перегонів переслідування на Кубку IBU норвежця Ендре Стремсгейма.

Український біатлоніст Руслан Ткаленко 18 січня завоював срібну медаль у перегонах переслідування на п'ятому етапі Кубка IBU, який відбувся у словацькому селищі Осрбліє, повідомляє Biathlon.com.ua.

Ткаленко на 54,3 секунди відстав від переможця перегонів норвежця Ендре Стремсгейма. Третім фінішував росіянин Кирило Стрєльцов.

Ткаленко припустився одного промаху на чотирьох вогневих рубежах.

У перегонах переслідування взяли участь ще троє українських біатлоністів: Віталій Труш фінішував 27-м, Андрій Доценко – 33-м, а Руслан Бригадир посів 42-ге місце.

Наступний етап Кубка IBU відбудеться в німецькому Арбері з 8-го до 9 лютого.