$39.22 €42.44
weather +15 Київ

Українські гімнасти здобули п'ять ліцензій на Олімпіаду 2020 року

Українські гімнасти здобули п'ять ліцензій на Олімпіаду 2020 року Пахнюк завоював одразу дві індивідуальні ліцензії

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики кваліфікувалася у фінал чемпіонату світу, який триває у Штутгарті.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики завдяки виходу у фінал чемпіонату світу в німецькому Штутгарті здобула ліцензію для участі в Олімпіаді 2020 року, яка відбудеться в Токіо, повідомляє офіційний Twitter Національного олімпійського комітету.

У кваліфікаційному раунді, який відбувся 7 жовтня, чоловіча збірна України посіла четверте місце серед 25 країн-учасниць, поступившись лише Росії, Китаю та Японії. Отже, українці пройшли у фінал командних змагань на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у Штутгарті, а також здобули командну ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.

Також троє українських спортсменів вийшли у фінальний етап світової першості у Штутгарті індивідуально – Олег Верняєв (багатоборство), Петро Пахнюк (багатоборство та бруси) та Ігор Радівілов (опорний стрибок), у такий спосіб здобувши чотири індивідуальні ліцензії на Олімпіаду.

Фінал командного багатоборства у чоловіків відбудеться 9 жовтня, фінал індивідуального чоловічого багатоборства – 11 жовтня, фінали в окремих видах – 12-го і 13 жовтня (українці виступлять другого дня).

Раніше на Олімпіаду не змогла відібратися жіноча збірна зі спортивної гімнастики. Єдину жіночу ліцензію на чемпіонаті світу у Штутгарті для України виборола 18-річна українка Діана Варінська, яка пройшла у фінал індивідуального багатоборства.