$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Українська стрибунка Бех-Романчук завоювала срібло чемпіонату світу

Українська стрибунка Бех-Романчук завоювала срібло чемпіонату світу Бех-Романчук не дотягнула до особистого рекорду 1 см

У фіналі чемпіонату світу в Досі українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук показала свій найкращий результат у сезоні, стрибнувши на 6,92 метра.

6 жовтня на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що завершується в катарській Досі, українська спортсменка Марина Бех-Романчук завоювала срібну медаль у стрибках у довжину. Про це повідомляє Sport.ua.

Українка стрибнула на 6,92 метра. Цей результат став для неї найкращим у сезоні, вона 1 сантиметр не дотягнула до особистого рекорду.

Чемпіонкою стала Малайка Міхамбо з Німеччини, вона полетіла на 7,3 метра. Третє місце в Есе Бруме з Нігерії, її результат – 6,91 метра.

Чемпіонат світу триває у Досі з 27 вересня до 6 жовтня. Медаль Бех-Романчук стала другою для України, яка в медальному заліку розмістилася у третій десятці країн-учасниць.

Першу медаль – срібну – завоювала у стрибках у висоту Ярослава Магучіх.