$39.57 €42.12
weather +13 Київ

Українська біатлоністка Підгрушна перемогла на Кубку Австрії

Українська біатлоністка Підгрушна перемогла на Кубку Австрії Підгрушна жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах

Олена Підгрушна з України на Кубку Австрії з біатлону випередила австрійку Катаріну Іннергофер на 5,5 секунди.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна 4 січня завоювала золото Кубка Австрії, який відбувався у Гохфільцені, повідомляє Biathlon.com.ua.

Першого дня змагань відбулася суперкоротка індивідуальна гонка – п'ять кіл по одному кілометру і 15 секунд штрафу за кожен промах.

Підгрушна жодного разу не схибила і випередила австрійку Катаріну Іннергофер на 5,5 секунди. Третьою стала також представниця Австрії Дуня Здоуц.

У перегонах узяли участь ще дві українські біатлоністки: Валентина Семеренко з двома промахами фінішувала дев'ятою, а Віта Семеренко із хвилиною штрафу закінчила гонку на 10-й позиції.

Українки виступають на Кубку Австрії в межах підготовки до наступних етапів Кубка світу і Кубка IBU.

Четвертий етап Кубка світу з біатлону відбуватиметься з 9-го до 12 січня в німецькому Обергофі.