$39.22 €42.36

Українка завоювала срібло у велотреку на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту Старікова завоювала срібло в Глазго

Українська велогонщиця Олена Старікова показала другий результат, 53,582 секунди, в індивідуальній гонці на 500 м. Золото дісталося росіянці Дарині Шмельовій, бронза – німкені Міріам Вельте.

Українка Олена Старікова завоювала срібну медаль у велотреку на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту в Глазго. Про це повідомляють на сайті змагань.

Старікова показала другий результат (53,582 секунди) в індивідуальній гонці на 500 м. Золото дісталося росіянці Дарині Шмельовій, бронза – німкені Міріам Вельте.

У командному заліку Україна посідає сьоме місце, маючи у скарбничці чотири золота, вісім срібних нагород і одну бронзу.

Очолює турнірну таблицю Росія: 15 золотих, дев'ять срібних, сім бронзових медалей. На другій позиції – Великобританія (сім, вісім, вісім), на третій – Італія (сім, сім, 15).

Об'єднаний чемпіонат Європи з олімпійських видів спорту проходить у Глазго 2–12 серпня.