$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Українка Ткач-Остапчук стала чемпіонкою Європи зі спортивної боротьби, вигравши у фіналі в росіянки

Українка Ткач-Остапчук стала чемпіонкою Європи зі спортивної боротьби, вигравши у фіналі в росіянки Ткач-Остапчук виступає у ваговій категорії до 62 кг

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який відбувається в Римі, у фіналі вагової категорії до 62 кг українка Юлія Ткач-Остапчук із рахунком 2:1 перемогла росіянку Інну Тражукову.

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, який відбувається в Римі (Італія), українська спортсменка Юлія Ткач-Остапчук здобула золоту нагороду у ваговій категорії до 62 кг. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У фіналі українка з рахунком 2:1 перемогла росіянку Інну Тражукову.

У півфіналі Ткач-Остапчук була сильнішою за Тетяну Омельченко з Азербайджану (4:0), а у чвертьфіналі – за Вероніку Іванову з Білорусі (12:2).

У категорії до 50 кг українка Оксана Ливач програла у фіналі спортсменці з Болгарії Миглені Селішці (3:5). До цього в півфіналі Ливач здолала росіянку Мілану Дадашеву (9:8).

У фіналі категорії до 55 кг українка Соломія Винник із рахунком 0:10 поступилася росіянці Ользі Хорошавцевій.

У фіналі категорії до 57 кг українка Аліна Акобія програла Грейс Буллен із Норвегії (1:6).