$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Українка Джима завоювала золоту медаль на Кубку світу з біатлону

Українка Джима завоювала золоту медаль на Кубку світу з біатлону Джима здобула історичну перемогу

Трасу довжиною 15 км українка Юлія Джима подолала за 43 хвилини 6 секунд, не допустивши жодного промаху на вогневих рубежах. Це її перша перемога в особистих гонках на етапах Кубка світу.

6 грудня українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку етапу Кубка світу в словенській Поклюці, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

Трасу завдовжки 15 км українка подолала за 43 хвилини 6 секунд, не допустивши жодного промаху на вогневих рубежах. Друге місце посіла Моніка Гойніш із Польщі, третє місце у Маркети Давидової з Чехії.

Це перша перемога Джими в особистих гонках на етапах Кубка світу.

У першій 20-ці фінішували ще три українки. Анастасія Меркушина посіла 15-те місце, Олена Підгрушна прийшла до фінішу 16-ю, Юлія Журавок закрила першу 20-ку.

7 грудня в Поклюці відбудеться спринтерська гонка у чоловіків.