$39.78 €42.38
weather +5 Київ

Українець Закальницький став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби

Українець Закальницький став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби Українець фінішував першим

Нагорода українця Мар'яна Закальницького – перша медаль у спортивній ходьбі на 50 км в історії України.

7 серпня в Берліні на чемпіонаті Європи з легкої атлетики українець Мар'ян Закальницький завоював золото у спортивній ходьбі на дистанцію 50 км. Про це повідомляють на сайті змагань.

Другим фінішував словак Матей Тот, третім – білорус Дмитро Дзюбін.

"Укрінформ" зазначає, що це перша золота медаль України на чемпіонаті Європи в Берліні та перша медаль у спортивній ходьбі на 50 км в історії України.

Ще одну нагороду для України у спортивній ходьбі на ту саму дистанцію здобула Аліна Цвілій, фінішувавши другою. Першою фінішну стрічку перетнула спортсменка з Португалії Інеш Енрікеш, третьою прийшла іспанка Юлія Такач.