$39.57 €42.12

Українець Говоров виборов золото на чемпіонаті Європи з плавання

Українець Говоров виборов золото на чемпіонаті Європи з плавання Говоров є найшвидшим майстром спринту в батерфляї

На чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту кримчанин Андрій Говоров виграв фінал на дистанції 50 м батерфляєм із рекордом континенту.

Український спортсмен Андрій Говоров 7 серпня став чемпіоном Європи з плавання на дистанції 50 м батерфляєм, повідомляє офіційний сайт об'єднаного чемпіонату континенту з олімпійських видів спорту, який проходить у Глазго.

У фінальному запливі Говоров переміг із результатом 22,48 секунди, оновивши рекорд змагань. Найвище світове досягнення – 22,27 секунди – також належить українцю.

Срібло європейської першості дісталося Бенджаміну Прауду з Великобританії (22,78 секунди). Бронзовим призером став Олег Костін із Росії (22,97 секунди).

Уродженець Севастополя Говоров візьме участь і у спринтерських запливах на дистанції 50 м вільним стилем. Фінал відбудеться 9 серпня.