$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Українець Гладиш виграв золоту медаль етапу Кубка світу з велотреку

Українець Гладиш виграв золоту медаль етапу Кубка світу з велотреку Гладиш завоював першу золоту медаль Кубка світу в кар'єрі

Український велосипедист Роман Гладиш випередив нідерландського спортсмена Роя Ефтінга на етапі Кубка світу, який відбувся в Кеймбриджі (Нова Зеландія).

Роман Гладиш з України здобув перемогу у скретчі на етапі Кубка світу з велотреку, що відбувся в новозеландському Кеймбриджі, повідомляє XSport.

Українець випередив нідерландця Роя Ефтінга і Христоса Волікакіса із Греції, які посіли друге і третє місця відповідно.

Гладиш завоював першу золоту медаль Кубка світу у своїй кар'єрі. У 2018 році українець переміг на чемпіонаті Європи з велотреку, який проводили у Глазго.

Скретч – це велосипедні перегони завдовжки 15 км для чоловіків, де старт відбувається відразу після проходження нейтрального кола. Для перемоги необхідно фінішувати першим або обійти всіх суперників на одне коло.