$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Україна вирвала нічию в товариському матчі з Нігерією

Україна вирвала нічию в товариському матчі з Нігерією Збірна України провела матч у Дніпрі вперше за майже 10 років

Збірній України, програючи Нігерії 0:2 за підсумками першого тайму, вдалося відігратися завдяки голам Олександра Зінченка та Романа Яремчука.

Національна збірна України зіграла внічию 2:2 в товариському матчі з Нігерією, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Підопічні Андрія Шевченка пропустили гол уже на четвертій хвилині гри. Івобі із флангу прострілив у штрафну Андрія Луніна, й Арібо замкнув передачу.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 34-й хвилині Олександр Караваєв порушив правила у своєму штрафному майданчику, за що у ворота збірної України було призначено пенальті. Лунін вгадав кут, але йому не вдалося відбити удар Осімхена.

На 78-й хвилині Олександр Зінченко продерся до воріт збірної Нігерії і вдало пробив у ближній кут, зробивши рахунок 1:2.

Уже за хвилину Марлос віддав пас на Романа Яремчука, і той пробив повз воротаря нігерійської команди, установивши остаточний рахунок у матчі – 2:2.

Поєдинок відбувався на "Дніпро-Арені". У Дніпрі національна збірна востаннє грала в жовтні 2009 року – тоді Україна в товариському матчі з рахунком 1:0 обіграла збірну Англії.

Наступний матч Україна зіграє 11 жовтня проти збірної Литви в межах сьомого туру кваліфікації до Євро 2020.