$39.58 €42.26
weather +9 Київ

У кваліфікації Ліги Європи луганська "Зоря" обіграла "Будучност" із Чорногорії

У кваліфікації Ліги Європи луганська "Зоря" обіграла "Будучност" із Чорногорії Матч відбувся в Подгориці

У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" з рахунком 3:1 виграла на виїзді в команди "Будучност" зі столиці Чорногорії Подгориці.

25 липня в межах другого кваліфікаційного раунду розіграшу Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" виграла в команди "Будучност" із чорногорської столиці Подгориці. Про це поінформував офіційний сайт українського клубу.

Поєдинок відбувався в Подгориці.

На 16-й хвилині рахунок відкрив гравець "Зорі" Артем Громов, він же на 20-й хвилині подвоїв результат.

Після перерви, на 59-й хвилині, м'яч забив за допомогою рикошету футболіст "Будучности" Михайло Перович.

Остаточний рахунок встановив на 82-й хвилині Леван Арвеладзе із "Зорі" – 3:1 на користь українського клубу.