$39.60 €42.27
weather +9 Київ

Цуренко поступилася у фіналі тенісного турніру у Брісбені

Цуренко поступилася у фіналі тенісного турніру у Брісбені Цуренко вперше зіграла у фіналі турніру серії WTA Premier

Українка Леся Цуренко у фіналі тенісного турніру WTA категорії Premier в австралійському Брісбені програла Кароліні Плішковій із Чехії з рахунком 6:4, 5:7, 2:6.

6 січня українська тенісистка Леся Цуренко програла у фіналі турніру WTA категорії Premier, який відбувався в австралійському Брісбені. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У вирішальному матчі турніру друга ракетка України поступилася чешці Кароліні Плішковій із рахунком 6:4, 5:7, 2:6.

У другому сеті українка вела з рахунком 5:3, але потім програла чотири гейми поспіль.

Цуренко вперше в кар'єрі зіграла у фіналі турніру серії WTA Premier.

За вихід у фінал українка отримає понад $100 тис.

Минулого року турнір у Брісбені виграла перша ракетка України Еліна Світоліна. Цього разу вона програла вже в 1/8 фіналу.