$39.22 €42.36
weather +11 Київ

Стаховський у важкому матчі переміг Фучовича на Кубку Девіса

Стаховський у важкому матчі переміг Фучовича на Кубку Девіса Стаховський зробив рахунок у протистоянні 2:2

Український тенісист Сергій Стаховський зробив рахунок нічийним у протистоянні збірних України та Угорщини на Кубку Девіса, перемігши угорця Мартона Фучовича.

Перша ракетка України Сергій Стаховський переміг першу ракетку Угорщини Мартона Фучовича у грі Кубка Девіса між цими країнами, зробивши загальний рахунок у протистоянні 2:2, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У першому сеті перемогу здобув угорець на тай-брейку. Друга партія була за українцем – 6:3. У вирішальному сеті тенісисти знову були змушені зіграти тай-брейк, де сильнішим виявився Стаховський.

Матч тривав три години та одну хвилину. Видання "ГОРДОН" провело текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Після перемоги українця рахунок у протистоянні збірних Угорщини та України став 2:2. У вирішальному матчі зустрінуться другі ракетки країн – Ілля Марченко та Аттіла Балаш.