$39.60 €42.27
weather +6 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

"Шахтар" зіграв унічию з "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів "Шахтар" узяв одне очко у грі з "Манчестер Сіті"

"Шахтар" після п'ятого туру Ліги чемпіонів посідає друге місце у групі C, "Манчестер Сіті" забезпечив собі перше місце у квартеті.

Донецький "Шахтар" зіграв унічию з "Манчестер Сіті" на виїзді в межах п'ятого туру Ліги чемпіонів із рахунком 1:1, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У першому таймі команди голів не забивали. На 56-й хвилині півзахисник "Манчестер Сіті" Ілкай Гюндоган забив у порожні ворота після передачі Габріела Жезуса.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 69-й хвилині захисник "Шахтаря" Додо віддав на вільного Манора Соломона, а той вдало реалізував момент, зрівнявши рахунок.

Після п'ятого туру Ліги чемпіонів донецька команда посідає друге місце у групі C і має в активі шість очок. "Шахтар" зберігає шанси на вихід у плей-оф турніру.

"Манчестер Сіті" забезпечив собі вихід у плей-оф Ліги чемпіонів із першого місця квартету, у "містян" 11 балів. У загребського "Динамо" п'ять пунктів, а в "Аталанти" – чотири.

В останньому турі "Шахтар" зіграє проти "Аталанти" в Харкові. Поєдинок відбудеться 11 грудня і розпочнеться о 19.55.