$39.67 €42.52
weather +14 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Бенфікою" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

"Шахтар" зіграв унічию з "Бенфікою" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи "Шахтар" обіграв "Бенфіку" з рахунком 5:4 за сумою двох матчів

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв унічию на виїзді з португальською "Бенфікою" з рахунком 3:3.

Донецький "Шахтар" 27 лютого на стадіоні "Ештадіу да Луж" у Лісабоні зіграв унічию з португальською "Бенфікою" з рахунком 3:3 і вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Бенфіка" – "Шахтар" – 3:3 (перший матч – 1:2).

Голи: Піцці, 9, Діаш, 36, Сілва, 47 – Діаш, 12 (автогол), Степаненко, 49, Патрік, 71.

На 9-й хвилині гравець "Бенфіки" Піцці пройшов по флангу і на куті штрафного завдав обвідного удару по воротах "Шахтаря", Андрій Пятов не зміг парирувати удар, і м'яч залетів у дальній кут.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 12-й хвилині бразильському захиснику донецької команди Додо дали передачу у штрафний суперника, і він прострелив у центр. Нападник "гірників" Жуніор Мораєс поборовся із захисниками, унаслідок чого м'яч залетів у ворота "Бенфіки". Гол записали на гравця португальської команди Рубена Діаша.

Наприкінці першого тайму "Бенфіка" взяла гру під контроль, і на 36-й хвилині Діаш виграв верхову боротьбу в захисника "Шахтаря" Миколи Матвієнка і забив другий гол своєї команди.

У дебюті другого тайму гравець "Бенфіки" Рафа Сілва зробив рахунок 3:1 на користь своєї команди після помилки Матвієнка.

Уже за дві хвилини півзахисник донецької команди Тарас Степаненко відіграв один гол, головою замкнувши подачу з кутового.

На 71-й хвилині гри футболіст "Шахтаря" Алан Патрік забив із лінії штрафного майданчика "Бенфіки" ударом від газону після прострілу від Ісмаїлі і встановив остаточний рахунок у матчі – 3:3.

Отже, за сумою двох матчів "Шахтар" переміг "Бенфіку" з рахунком 5:4 і вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Жеребкування наступного етапу турніру відбудеться 28 лютого о 14.00.