$39.22 €42.36

"Шахтар" став володарем Кубка України з футболу, обігравши у фіналі клуб Першої ліги

"Шахтар" став володарем Кубка України з футболу, обігравши у фіналі клуб Першої ліги "Шахтар" грав з "Інгульцем" у фіналі Кубка країни

Вирішальний матч Кубка України між донецьким "Шахтарем" та "Інгульцем" із селища Петрове завершився з рахунком 4:0.

15 травня в Запоріжжі відбувся фінальний матч розіграшу Кубка України з футболу сезону 2018/2019 років, повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Донецький "Шахтар" обіграв представника Першої ліги "Інгулець" із селища Петрове Кіровоградської області – 4:0.

Клуб нижчого дивізіону протримався до 28-ї хвилини, коли Тете вдалося відкрити рахунок. До перерви той самий Тете і Жуніор Мораєс довели перевагу донецької команди до трьох голів.

На 64-й хвилині Манор Соломон провів четвертий м'яч.

"Шахтар" зберіг титул володаря національного кубка. Цей трофей клуб із Донецька виграв 13-й раз.

Уперше в історії у фінал Кубка України вийшла команда з нижчої ліги.