$39.78 €42.38
weather +5 Київ

"Наполі" розгромив "Шахтар" у Лізі чемпіонів

"Наполі" розгромив "Шахтар" у Лізі чемпіонів "Шахтар" поступився в гостьовому поєдинку

Гра в Неаполі (Італія) проти місцевого футбольного клубу "Наполі" у межах Ліги чемпіонів УЄФА завершилася для донецького "Шахтаря" поразкою з рахунком 0:3.

У п'ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА донецький футбольний клуб "Шахтар" програв італійському клубу "Наполі" (Неаполь) із рахунком 0:3. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Поєдинок проходив у Неаполі.

Усі м'ячі було забито у другому таймі. На 56-й хвилині відзначився Інсіньє, на 81-й – Зелінський, на 83-й – Мертенс.

Перед останнім туром групового турніру "Шахтар" посідає друге місце серед чотирьох команд із дев'ятьма очками. Лідирує англійський клуб "Манчестер Сіті".

6 грудня донецький клуб зіграє останній матч групового етапу. Суперником стане "Феєноорд" із Нідерландів.