$39.57 €42.12
weather +13 Київ

"Шахтар" програв з великим рахунком "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

"Шахтар" програв з великим рахунком "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів "Гірники" зазнали першої поразки в поточному розіграші Ліги чемпіонів

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" програв англійському "Манчестер Сіті" з рахунком 0:3.

Донецький "Шахтар" у Харкові поступився англійському "Манчестер Сіті" в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гості вийшли вперед на 28-й хвилині зустрічі завдяки точному удару Давіда Сілви. На 35-й хвилині після розіграшу кутового Емерік Ляпорт рахунок подвоїв. Крапку в матчі поставив точний удар Бернарду Сілви на 71-й хвилині.

Видання "ГОРДОН" провело онлайн-трансляцію матчу.

Після трьох турів в активі "Шахтаря" два очки й останнє місце в турнірній таблиці. "Манчестер Сіті" набрав шість очок і розташувався на першому місці. Другим у квартеті йде "Ліон", який у сьогоднішньому матчі зіграв унічию 3:3 з "Гоффенгаймом".

У наступному турі "Шахтар" зіграє з "Манчестер Сіті" на виїзді.