$39.58 €42.26
weather +13 Київ

"Шахтар" програв "Манчестер Сіті" у першому турі Ліги чемпіонів

"Шахтар" програв "Манчестер Сіті" у першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" поступився "Манчестер Сіті" в Харкові

"Шахтар" пропустив від "Манчестер Сіті" два голи в першому таймі й один м'яч у другому.

Донецький "Шахтар" у Харкові поступився англійському "Манчестер Сіті" з рахунком 0:3 у першому турі Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 24-й хвилині матчу Ілкай Гюндоган пробивав із-за меж штрафного майданчика, але влучив у штангу, а на добиванні першим був Ріяд Марез.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 37-й хвилині "Манчестер Сіті" провів швидку атаку. Марез віддав у штрафний майданчик "Шахтаря" на Гюндогана, а той реалізував момент.

На 76-й хвилині підопічні Пепа Гвардіоли вибігли в контратаку. Кевін Де Брюйне віддав пас на Габріеля Жезуса, а той спрямував м'яч повз Андрія Пятова.

У підсумку – перемога "Манчестер Сіті" над "Шахтарем" із рахунком 3:0.

В іншому матчі групи С хорватське "Динамо" (Загреб) перемогло італійську "Аталанту" з рахунком 4:0. У другому таймі на полі у складі "Аталанти" вийшов український півзахисник Руслан Маліновський.

У другому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зустрінеться з "Аталантою" на полі італійців. Поєдинок відбудеться 1 жовтня.