$39.60 €42.27
weather +5 Київ

"Шахтар" переміг "Бенфіку" в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

"Шахтар" переміг "Бенфіку" в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Матч відбудеться 27 лютого в Лісабоні

Донецький "Шахтар" переміг португальську "Бенфіку" в першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 2:1.

20 лютого в Харкові на ОСК "Металіст" відбувся перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Шахтарем" і "Бенфікою", повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

"Шахтар" – "Бенфіка" – 2:1

Голи: Алан Патрік, 56, Коваленко, 72 – Піцци, 67 (пенальті)

У першому таймі донецький клуб володів ініціативою, про що свідчить статистика. "Шахтар" протягом перших 45 хвилин завдав шість ударів по воротах суперника, два з яких влучили у рамку. У "Бенфіки" – два удари і жодного у стулку.

На 22-й хвилині Марлос відкрив рахунок у матчі, але арбітр скасував взяття воріт за допомогою системи VAR.

На початку другого тайму бразильський півзахисник "Шахтаря" Алан Патрік точним ударом із-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі.

На 65-й хвилині гравець "Бенфіки" Адель Таарабт відіграв гол, але арбітр за допомогою відеоповтору скасував взяття воріт і призначив пенальті, який реалізував капітан португальської команди Піцци.

На 72-й хвилині після передачі Тайсона український півзахисник Віктор Коваленко довів рахунок до 2:1 на користь "Шахтаря".

Матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться в Лісабоні 27 лютого. Початок – о 22.00.