$39.47 €42.18

Підгрушна: Четверті місця на чемпіонаті світу нікому не потрібні

Підгрушна: Четверті місця на чемпіонаті світу нікому не потрібні Підгрушну від третього місця відокремило 4,3 секунди

За словами української біатлоністки Олени Підгрушної, після фінішу у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу вона зрозуміла, що зробила все, що могла.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна прокоментувала четверте місце, яке посіла у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу з біатлону. Слова Підгрушної наводить Biathlon.com.ua.

"Це чемпіонат світу – ні четверте, ні п'яте місце нікому не потрібно, грубо кажучи. Звичайно, хотілося медалі, але як вийшло", – сказала Підгрушна.

За словами спортсменки, її помилка була в тому, що вона занадто довго робила перший постріл.

"На фінішному колі мене гнали, давали інформацію, я намагалася ще додати. По фінішу зрозуміла – зробила все, що змогла", – сказала українка.

14 січня Підгрушна посіла четверте місце у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу з біатлону, який проводять в італійському Антгольці. Від третього місця українку відокремили 4,3 секунди.

13 лютого збірна України посіла п'яте місце у перших перегонах чемпіонату світу з біатлону 2020 року – змішаній естафеті.

Наступні перегони чемпіонату світу з біатлону відбудуться завтра, 15 лютого, о 15.45 розпочнеться чоловічий спринт.

Розклад усіх перегонів світової першості можна подивитися тут.