$39.60 €42.44
weather +9 Київ

"Олександрія" зіграла внічию із "Сент-Етьєном" у третьому турі Ліги Європи

"Олександрія" зіграла внічию із "Сент-Етьєном" у третьому турі Ліги Європи "Олександрія" зіграла проти "Сент-Етьєна" у Франції

Українська "Олександрія" після матчу третього туру групового етапу Ліги Європи проти "Сент-Етьєна" посідає останнє місце у своїй групі.

Українська "Олександрія" зіграла внічию із французьким "Сент-Етьєном" у третьому турі Ліги Європи з рахунком 1:1, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На восьмій хвилині матчу бразильський захисник "Сент-Етьєна" Габріел Сілва відкрив рахунок у матчі.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

За шість хвилин Сілва зрізав м'яч у свої ворота після прострілу півзахисника "Олександрії" Максима Третьякова.

Після третього туру "Олександрія" посідає останнє місце у групі I і має в активі два очки. Французький клуб з аналогічною кількістю балів перебуває на третій сходинці.

Німецький "Вольфсбург" і бельгійський "Гент" мають в активі по п'ять очок і розміщуються на першій і другій позиції відповідно.

У наступному турі український клуб прийме "Сент-Етьєн" на "Арені Львів". Поєдинок заплановано на 7 листопада.