$39.78 €42.38
weather +7 Київ

"Олександрія" програла "Генту" в Лізі Європи. Безус зробив два асисти

"Олександрія" програла "Генту" в Лізі Європи. Безус зробив два асисти "Олександрія" поступилася "Генту" на виїзді

"Олександрія" після поразки "Генту" в шостому турі групового етапу Ліги Європи посіла четверте місце у групі I із трьома очками.

12 грудня в Бельгії "Олександрія" програла місцевому "Генту" з рахунком 1:2, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 7-й хвилині нападник "Гента" Лоран Депуатр забив перший гол у матчі після проникної передачі українця Романа Безуса.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 16-й хвилині Депуатр оформив дубль, а м'яч головою під удар нападнику скинув Безус.

На 54-й хвилині захисник "Олександрії" Денис Мірошниченко відіграв один гол ударом із дальньої дистанції.

Після цього матчу "Олександрія" залишилася на останньому місці групи I із трьома очками в активі. "Гент" вийшов в 1/16 фіналу Ліги Європи з першого місця.

В іншому матчі квартету німецький "Вольфсбург" переміг французький "Сент-Етьєн" із рахунком 1:0. Із другого місця у плей-оф Ліги Європи вийшла німецька команда.