$39.78 €42.31
weather +12 Київ

На матчі Франція – Албанія помилково ввімкнули гімн Андорри. Диктор вирішив попросити вибачення, але переплутав Албанію з Вірменією Франція перемогла Албанію з рахунком 4:1

Матч п'ятого туру кваліфікації на Євро 2020 між Францією та Албанією розпочався на сім хвилин пізніше через помилку з албанським гімном.

7 вересня перед матчем п'ятого туру відбору на чемпіонат Європи 2020 року, у якому Франція приймала Албанію, замість албанського гімну помилково ввімкнули гімн Андорри, повідомляє французьке видання L’Équipe.

Гравці гостьової команди мали розгублений вигляд, а вболівальники почали освистувати гімн чужої країни.

Як зазначає видання, імовірно, гімн Андорри було підготовлено до матчу Франція – Андорра, який відбудеться у вівторок.

Пізніше диктор попросив вибачення в албанських уболівальників, але помилився ще раз, сказавши, що незабаром пролунає гімн Вірменії.

Тренерський штаб гостей відмовився починати гру до того моменту, поки не буде відтворено гімн Албанії. Через це початок поєдинку затримали на сім хвилин.

Наступного дня президент Франції Еммануель Макрон надіслав повідомлення з вибаченнями прем'єр-міністрові Албанії Еді Рамі, назвавши інцидент "неприпустимою помилкою", пише L’Équipe.

Франція обіграла Албанію з рахунком 4:1.