$39.60 €42.27
weather +9 Київ

На чемпіонаті Європи українські легкоатлетки завоювали золоту, срібну та бронзову медалі

Українські спортсменки стали призерами чемпіонату Європи з легкої атлетики

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики українська спортсменка Наталія Прищепа виграла забіг на 800 метрів і так захистила свій титул чемпіонки Європи, повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Українські спортсменки завоювали золоту, срібну та бронзову медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить у Берліні. Про це 10 серпня повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Зазначають, що Наталія Прищепа виборола золото в бігу на дистанції 800 метрів і стала чемпіонкою Європи.

Ольга Ляхова здобула бронзову нагороду на цій самій дистанції.

Ганна Рижикова – стала срібним призером чемпіонату в бігу на 400 метрів із бар'єрами.