$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Молодіжна збірна України з футболу з перемоги розпочала виступи на чемпіонаті світу

Молодіжна збірна України з футболу з перемоги розпочала виступи на чемпіонаті світу Булеца (№10) забив м'яч і зробив гольову передачу

У матчі першого туру групового турніру чемпіонату світу U20 футболісти збірної України обіграли американців – 2:1.

24 травня молодіжна збірна України з футболу в матчі першого туру групового турніру чемпіонату світу U20 (гравці, які народилися не раніше ніж 1 січня 1999 року) виграла у команди США – 2:1, повідомляє сайт ФІФА.

На 26-й хвилині Сергій Булеца відкрив рахунок, американець Брендон Серванія на 32-й хвилині його зрівняв.

Вирішальний м'яч українці провели на 51-й хвилині. Булеца виконав кутовий, а Денис Попов завдав влучного удару головою.

Тренер збірної України Олександр Петраков визнав, що його підопічні невдало розпочали матч і до 15-ї хвилини могли програвати 0:2, про це пише сайт Української асоціації футболу. За словами Петракова, в перерві з футболістами "довелося розмовляти жорстко".

В іншому матчі групи D Нігерія обіграла Катар – 4:0.

27 травня збірна України зіграє з командою Катару.

Чемпіонат світу з футболу U20 відбувається у Польщі.