$39.22 €42.36

"Манчестер Сіті" із Зінченком у складі здобув рекордну перемогу у фіналі Кубка Англії з футболу

"Манчестер Сіті" із Зінченком у складі здобув рекордну перемогу у фіналі Кубка Англії з футболу "Ман Сіті" святкує перемогу, з трофеєм – Олександр Зінченко

Фінальна гра Кубка Англії між "Манчестер Сіті" та "Вотфордом" завершилася з рахунком 6:0, українець Олександр Зінченко провів на полі всі 90 хвилин.

"Манчестер Сіті" вшосте у своїй історії виграв Кубок Англії з футболу. У фінальному матчі, який відбувся 18 травня на лондонському стадіоні "Вемблі", "Сіті" обіграв "Вотфорд" із рахунком 6:0, повідомляє сайт англійської Футбольної асоціації.

Давід Сілва відкрив рахунок на 26-й хвилині. Габріел Жезус подвоїв перевагу "містян" на 39-й.

У другому таймі "Манчестер Сіті" довів рахунок до розгромного. Відзначилися Кевін Де-Брейне (61-ша хвилина), Жезус (68-ма) і двічі Рахім Стерлінг (81-ша, 87-ма хвилини).

Увесь матч у складі переможців на позиції лівого захисника провів українець Олександр Зінченко.

"Ман Сіті" став першим клубом в історії, який зробив "требле", вигравши в одному сезоні Прем'єр-лігу, Кубок країни і Кубок ліги.

Результат матчу з "Вотфордом" повторив рекорд найбільшого рахунку у фіналах англійського Кубка. 18 квітня 1903 року "Бері" виграв у "Дербі Каунті" – 6:0.