$39.22 €42.36

Луганська "Зоря" вийшла до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Луганська "Зоря" вийшла до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Матч відбувся в Запоріжжі

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" виграла у "Будучності" з Чорногорії з рахунком 1:0.

1 серпня луганська "Зоря" провела матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА проти "Будучності" з чорногорського міста Подгориця і за результатами гри пробилася до третього раунду кваліфікації. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався на "Славутич-Арені" у Запоріжжі.

На 32-й хвилині рахунок відкрив Артем Громов. Цей гол став єдиним у матчі. Підсумковий рахунок – 1:0.

"Будучность" із 33-ї хвилини грала у меншості. Спочатку суддя за дві жовті картки видалив Ніколу Джурича, а за хвилину – його одноклубника Драшко Божовича, він відразу побачив перед собою червону картку за дії проти арбітра.

У першому матчі, який відбувся 25 липня, "Зоря" виграла у "Будучності" на її полі з рахунком 3:1.

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи луганська команда зіграє з переможцем пари ЦСКА (Болгарія) – "Осієк" (Хорватія).