$39.47 €42.18
weather +17 Київ

"Ліверпуль" став володарем Суперкубка УЄФА

"Ліверпуль" став володарем Суперкубка УЄФА Футболісти "Ліверпуля" вітають свого воротаря Адріана, який парирував вирішальний 11-метровий

У матчі за Суперкубок англійський "Ліверпуль" здобув перемогу над "Челсі" в серії післяматчевих 11-метрових.

14 серпня у Стамбулі відбувся матч за Суперкубок УЄФА, який оскаржували переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль" та інший клуб Англії "Челсі" з Лондона, котрий виграв Лігу Європи. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Зустріч завершилася перемогою "Ліверпуля" – 2:2, 5:4 за пенальті.

Основний час завершився з рахунком 1:1. На м'яч Олів'є Жиру з "Челсі" (36-та хвилина) відповів гравець "Ліверпуля" Садіо Мане (48-ма).

В овертаймі команди обмінялися голами. У "червоних" знову забив Мане (95-та хвилина), у складі "синіх" відзначився Жоржиньйо з пенальті (101-ша хвилина).

У післяматчевій серії 11-метрових перші дев'ять ударів виявилися точними, а потім голкіпер "Ліверпуля" Адріан парирував удар гравця лондонців Таммі Абрахама.

"Ліверпуль" учетверте у своїй історії виборов Суперкубок. Більше перемог тільки в "Барселони" і "Мілана" – по п'ять.