$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Кубок світу з біатлону. Віта Семеренко увійшла до топ-10 перших перегонів року

Кубок світу з біатлону. Віта Семеренко увійшла до топ-10 перших перегонів року Перегони виграла представниця Італії Ліза Вітоцці (по центру)

Українка Віта Семеренко відстала від лідера на 29,1 секунди, водночас жодного разу не схибивши на вогневих рубежах.

Українська біатлоністка Віта Семеренко посіла шосте місце у спринті, який відбувся в межах четвертого етапу Кубка світу в німецькому Обергофі. Про це повідомляє Twitter Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

Українка відстала від лідера на 29,1 секунди, водночас жодного разу не схибивши на вогневих рубежах.

Перегони виграла представниця Італії Ліза Вітоцці, друге місце в Анаїс Шевальє із Франції, третя сходинка п'єдесталу у шведки Ганни Еберґ.

Українка Анастасія Меркушина також показала ідеальну стрільбу, але посіла лише 35-те місце. Валентина Семеренко із трьома промахами посіла 65-те місце, Юлія Джима прийшла до фінішу 68-ю, Юлія Журавок показала 86-й час.

11 січня в Обергофі відбудеться чоловічий спринт.