$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Ястремська в першому колі тенісного турніру в Москві перемогла чинну чемпіонку Кубка Кремля

Ястремська в першому колі тенісного турніру в Москві перемогла чинну чемпіонку Кубка Кремля Ястремська зіграє з бельгійкою у другому колі турніру в Москві

Українська тенісистка Даяна Ястремська пробилася у друге коло тенісного турніру WTA, який проводять у Москві.

Тенісистка Даяна Ястремська з України виграла в росіянки Дар'ї Касаткіної в першому колі Кубка Кремля, який проводять у Москві, повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації.

Ястремська здобула перемогу у двох сетах – 6:1, 6:4. Матч тривав 1 годину 21 хвилину.

Українка посідає 28-ме місце в рейтингу WTA, Касаткіна є 37-ю ракеткою світу. Це була перша зустріч між тенісистками в кар'єрі.

У другому колі Ястремська зустрінеться з бельгійкою Кірстен Фліпкенс (120-те місце в рейтингу найкращих тенісисток планети).

У змаганнях у Москві також бере участь перша ракетка України Еліна Світоліна, яка стартує в турнірі із другого кола.

Світоліна зіграє проти переможниці гри між росіянкою Веронікою Кудерметовою (42-ге місце WTA) і Унс Джабір із Тунісу (53-тє місце).