$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Геррман виграла спринт на Кубку світу з біатлону. Валентина Семеренко – у п’ятнадцятці

Геррман виграла спринт на Кубку світу з біатлону. Валентина Семеренко – у  п’ятнадцятці Валентина Семеренко не закрила однієї мішені

Німкеня Деніз Геррман виграла золоту медаль на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який проводять у фінському місті Контіолахті.

Німкеня Деніз Геррман перемогла у жіночому спринті на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який проводять у фінському місті Контіолахті, пише Biathlon.com.ua.

Геррман здолала перегони за 20 хвилин і 0,5 секунди, німкеня один раз не влучила на вогневих рубежах.

Друге місце посіла її співвітчизниця Франциска Пройс (+20,1), третя – норвежка Тіріль Екгофф (+32,3).

У перегонах брали участь п'ять біатлоністок з України. Найкращою стала Валентина Семеренко, яка з одним промахом фінішувала на 14-й позиції (+1.04,1).

Віта Семеренко посіла 30-те місце (+1.43,0), Анастасія Меркушина фінішувала 32-ю (+1.45,2), Юлія Джима – 53-тя (+2.13,2), Олена Підгрушна – 57-ма (+2.23,3).

14 березня в межах восьмого етапу Кубка світу з біатлону відбудуться чоловічі та жіночі перегони переслідування.